top of page
Search
  • soccentras

Šviesos grupių ekskursija į Kauną, į Zoosodą!

Updated: 4 days ago


Šiemet pačių Šviesos grupių lankytojų pasiūlymas vykti į Lietuvos zoologijos sodą sulaukė visuotinio palaikymo, taigi birželio 4 d. pajudėjom smarkiai remontuojama autostrada link „laikinosios sostinės“. Pakeliui pasimeldę, pasidžiaugėm žaliais vaizdais, stirnomis už lango, miesčiukais ir kitom įžymybėm (pamatėm buvusios Lenkijos – Lietuvos sienos muitinės namelį, sužinojom, kur yra Geologijos muziejus, prisiminėm, koks palaimintasis palaidotas Kaišiadoryse).


Atvykę keliomis grupelėmis savo greičiu žiūrinėjom ką tik pajėgdami: nuo lamų, stumbrų, jakų, kupranugarių ir gepardų, iki indiškų ožkyčių, beždžionių ir beždžionyčių, vėžlių, pūkuotų vištų ir kukučių, kai kas apatinėje sodo dalyje spėjo raganosius, vilkus, pelikanus ir kitokius gyvūnus aplankyti.


Rytiniai debesėliai pamažu prasisklaidė, tai įšilę ir prisivaikščioję džiaugėmės, galėdami važiuoti skanių iškilmingų pietų Kauno Seminarijos salėje. Mus džiaugsmingai pasitiko savo studijų metus šioje Seminarijoje praleidęs grupės ilgametis draugas kun. Gintas Rumševičius, ir p. Aušra, sugebėjusi padengti stalą lygiai tokiam skaičiui žmonių, koks atėjo. Taip pat mus maloniai pasveikino atėjęs pietauti Seminarijos Rektorius.


Po pietų apžiūrėjome Seminarijos Švč. Trejybės bažnyčią, kur, kaip pasakojo kun. Gintas, kažkada visi seminaristai netilpdavo... Suklaupėme adoracijai – garbė Dievui už visa, ką yra mums padaręs! Prie mūsų prisijungė mūsų ilgametė gidė p. Eglė, kuri nusivedė ir susisodino visus amfiteatre prie Kauno pilies ir apie ją papasakojo. Užėjom į šv. Jurgio kankinio bažnyčią, ir tada turintys jėgų dar pasidairė po Santaką ir apėjo Kauno pilį. Atsisveikinę su gide, patraukėme Rotušės aikštės pakraščiu iki Kauno arkikatedros, pailsėjome ant suoliukų medžių pavėsyje ir Maironio draugijoje. Prie Vytauto bažnytėlės mūsų jau laukė autobusas. Pavargę, bet pilni įspūdžių, grįžome namo.


Labai džiaugėmės galėdami aplankyti Kauną, kai kas pirmąkart, kiti po ilgų metų (kai kurie čia yra studijavę, lankydavo gimines ar draugus). Sezono pabaigos išvykos Šviesos grupės labai laukia ir labai ją vertina.


Smagu buvo patirti, kaip grupių nariai ir savanoriai draugiškai vieni kitais rūpinosi.51 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page