top of page
Search
  • soccentras

Didžiulė šventė mūsų bendruomenėjeRugsėjo 7 d. džiaugėmės dvigubai – šventėme Šviesos grupės sezono atidarymą bei tuo pačiu krikštynas bei sutvirtinimą. Į krikščionių bendruomenę įžengė grupės lankytoja Genutė.

Su meile ir rūpesčiu ankstyvą pavasarį ji buvo priimta į mūsų bendruomenę. Pusę metų ji smalsiai ir su užsidegimu lankė asmenines katechezes pas ses. Dalią. Pažinus tikėjimo slėpinį, gavus Šventosios dvasios dovanų ir prisijungusi prie Šviesos grupės, dabar ji dosniai dalinasi savo meile ir kantrybe su kitais mūsų bendruomenės žmonėmis.
35 views0 comments

Recent Posts

See All

Commentaires

Les commentaires n'ont pas pu être chargés.
Il semble qu'un problème technique est survenu. Veuillez essayer de vous reconnecter ou d'actualiser la page.
bottom of page