top of page
Search
  • soccentras

Kaimynų dienaPaskutinį gegužės mėnesio penktadienį kaimynai visoje Europoje kviečiami pažinti vieni kitus, skatinami bendrauti bei puoselėti socialinį solidarumą – taip jau 20 metų švenčiama Europos kaimynų diena.


Šiais metais nutarėme pakviesti šalia mūsų, L.Stuokos-Gucevičiaus gatvės kitoje pusėje, įsikūrusias įstaigas lengvai pažinčiai prie kavos ar arbatos puodelio. Jos metu nutarėme pasidalinti vienuolyno komplekso, kuris turi įdomią praeitį, istorija bei veiklomis, o taip pat susipažinti ir su kaimynų kasdienybe.


Atėjo drąsiausieji ir smalsiausieji. Netrūko pokalbio, šypsenų, juoko bei dovanų ir staigmenų. Mes dalinomės vienuolyno ir socialinio centro kasdienybe bei mus lankančių žmonių neeilinėmis istorijomis, o kaimynai – savo įsivaizdavimais ir pastebėjimais žvalgantis  į mus iš anapus gatvės. Ištvermingiausieji nenoriai skirstėsi žadėdami sugrįžti su gausiu būriu kolegų kitą kartą.


Labai tikimės, kad šis susitikimas suteikė mums, kaimynams, daugiau bendrumo ir supratimo apie vieni kitus bei ateityje taps tradicija susitikti kasmet.105 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page