Search
  • soccentras

ALFA kursai senjoramsŠtai ir baigėsi mūsų susitikimai kiekvieną penktadienį rytais, kurių metu daug ir įvairių lektorių mums skaitė mokymus bei pasakojo savo asmeninius liudijimus apie susitikimą su Dievu.


Link asmeninio santykio su Kristumi keliavome klausydami mokymų šiomis temomis: Nejaugi tai viskas? Kas Yra Jėzus? Kodėl Jėzus mirė? Kaip įmanoma tikėti? Kodėl ir kaip aš meldžiuosi? Kodėl ir kaip aš turėčiau skaityti Bibliją? Kaip Dievas mus veda? Ar Dievas gydo šiandien? Kas yra Šventoji Dvasia? Kaip veikia Šventoji Dvasia? Kaip galiu būti pripildytas Šventosios Dvasios? Kaip galiu pasipriešinti blogiui? Kas yra Bažnyčia?


Išgyvenome bendrystės jausmą po mokymų, grupelėse, dalindamiesi savo patirtimi tikėjimo kelionėje, taip pat užtariant vieni kitus maldoje. Radome bendraminčių ir naujų draugų.


Štai keli atsiliepimai:

"... Labiai patiko pasidalinimai grupelėse po mokymo. Galimybė kalbėti apie tai, kas man skauda ar rūpi tikėjimo klausimais palengvina mano būtį ir kasdienybę."


"... Šį laiką prasmingai nugyvenau, suradau naujų draugų, baigėsi mano sėdėjimas ant sofos prieš televizorių."


"...Kai pirmą kartą atėjau į Alfą kursą, nežinojau ko tikėtis ir ko pati norėjau. Dabar suprantu, kad šis praleistas laikas buvo lyg oazė ar vieta, kur nueini pasimelsti kartu, pabūni su Dievu ir su savimi pačiu, sušildai širdį tuo nuoširdumu, paprastumu, noru padėti vienas kitam ir ne tik…"


... O kitą pavasarį lauksime Jūsų visų, +60 metų amžiaus, norinčių pažinti ar atgaivinti Krikščionišką tikėjimą.


Laukite skelbimo...


...Iki pasimatymo :)64 views

Recent Posts

See All