top of page
Search
  • soccentras

ALFA kursai senjorams

Updated: Feb 9REGISTRACIJĄ SKELBIAME UŽDARYTĄ! Dėkojame visiems besidomintiems ir klausimus keliantiems senjorams bei jų artimiesiems. Dėl labai didelės gausos susidomėjusių ir užsiregistravusių senjorų ir dėl ribotų mūsų galimybių visus priimti, uždarome registraciją. Kviečiame sekti naujienas mūsų tinklapyje. Iki pasimatymo kituose kursuose.


Tikėjimo kelionė prasideda tada, kai nenutildome širdies nerimo, kai nesileidžiam užmigdomi, kai nesitenkiname ramiais įpročiais, bet drąsiai priimame kiekvienos dienos iššūkius. Kaip tik tuo metu mūsų širdyse kyla tie nenumaldomi klausimai, kurie atveria mus Dievo paieškoms: kur yra mano laimė? Kaip surasti nepraeinančią, nemažėjančią, trapumo, nesėkmių ir išdavystės nebijančią meilę? Ką daryti, kai ištinka krizės ar prislegia kančia? (...) Dievas gyvena mūsų neramiuose klausimuose. Jis yra tyloje, kai sutrinkame susidūrę su mirties slėpiniu. Jis glūdi teisingumo ir meilės troškime, kurį nešiojamės savyje. (Popiežius Pranciškus)


Link asmeninio santykio su Kristumi keliausime gvildendami šiuos klausimus: Nejaugi tai viskas? Kas Yra Jėzus? Kodėl Jėzus mirė? Kaip įmanoma tikėti? Kodėl ir kaip aš meldžiuosi? Kodėl ir kaip aš turėčiau skaityti Bibliją? Kaip Dievas mus veda? Ar Dievas gydo šiandien? Kas yra Šventoji Dvasia? Kaip veikia Šventoji Dvasia? Kaip galiu būti pripildytas Šventosios Dvasios? Kaip galiu pasipriešinti blogiui? Kas yra Bažnyčia?Štai keli atsiliepimai iš praėjusių metų ALFA mokymų:


"... Labiai patiko pasidalinimai grupelėse po mokymo. Galimybė kalbėti apie tai, kas man skauda ar rūpi tikėjimo klausimais palengvina mano būtį ir kasdienybę."


"... Šį laiką prasmingai nugyvenau, suradau naujų draugų, baigėsi mano sėdėjimas ant sofos prieš televizorių."


"...Kai pirmą kartą atėjau į Alfą kursą, nežinojau ko tikėtis ir ko pati norėjau. Dabar suprantu, kad šis praleistas laikas buvo lyg oazė ar vieta, kur nueini pasimelsti kartu, pabūni su Dievu ir su savimi pačiu, sušildai širdį tuo nuoširdumu, paprastumu, noru padėti vienas kitam ir ne tik…"...Iki pasimatymo :)419 views

Recent Posts

See All
bottom of page